O nas

Meritus Biuroserwis Sp. o.o.

Nasza firma istnieje od 1990r., początkowo jako MERITUS s.c. Biuro Usług Księgowych i Informatycznych, później MERITUS sp. j. J.Rzewuski, B.Winsztal a ostatecznie jako Meritus Biuroserwis sp. z o.o

Rozwój firmy poszedł dwiema drogami: hurtownia art. szkolno-biurowych z tzw. “biuroserwisem” i Systemy Informatyczne oferujące własne oprogramowanie ERP. Pod koniec 2004r. postanowiliśmy rozdzielić działalność biuroserwisową od informatycznej. Powstała firma Meritus Systemy Informatyczne z siedzibą w Warszawie, która w całości przejęła działalność informatyczną.

Obecnie zatrudniamy ok 8 – 10 osób, z czego większość to długoletni pracownicy gwarantujący sprawną i profesjonalną obsługę. Naszymi klientami są głównie firmy na terenie szeroko rozumianej aglomeracji warszawskiej. Coraz prężniej rozwija się także sprzedaż dla firm spoza rejonu Warszawy. W 2014 r. obsługiwaliśmy przeszło 1500 różnych firm, z czego większość to od wielu lat nasi stali klienci. Nasi klienci to nie tylko prywatne firmy ale też urzędy samorządowe, instytucje państwowe, różnego typu zakłady produkcyjne, szkoły, przedszkola, szpitale. W ciągłej sprzedaży mamy na magazynie ponad 4000 różnych artykułów oraz drugie tyle sprowadzamy na specjalne zamówienia. Posiadamy system logistyczny zapewniający sprawną obsługę naszych klientów. Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się w Polsce producentami, importerami i dystrybutorami artykułów biurowych, spożywczych, chemicznych w Polsce.

Nasze cele

Nasze plany na przyszłość. Głównym celem Meritus Biuroserwis Sp z o.o. jest zwiększenie udziału w ogólnym wolumenie sprzedaży branży biuroserwisowej w rejonie aglomeracji warszawskiej. Cel ten mamy nadzieję zrealizować poprzez zastosowanie internetowych technik sprzedaży jak i drogą tradycyjnych sposobów pozyskiwania klientów za pośrednictwem sieci przedstawicieli handlowych.

X